МВФ не зарахував Україну до бідних країн, що розвиваються
2018-03-22 16:02
КИЇВ. 22 березня. УНН. Міжнародний валютний фонд не включив Україну до переліку країн, що розвиваються, з низьким доходом. Про це сказано у дослідженні МВФ щодо макроекономічної ситуації в країнах з низьким доходом, які розвиваються, передає УНН.
Згідно зі змінами, починаючи із жовтня, чотири країни СНД - Україна, Росія, Білорусь, Молдова - включено в регіональну групу Нова і спрямована на розвиток Європа.
КИЇВ. 9 квітня. УНН. Світовий банк різко погіршив свої прогнози щодо країн, що розвиваються, і країн з ринком, що формується, у Європі і Центральній Азії цього року через епідемію коронавірусу, але заявив, що ці економіки можуть повернутися до стійкого зростання в 2021 році. Про це УНН повідомляє з посиланням на Reuters.
При поточних ринкових умовах доходи країн, що розвиваються від нафти і газу в 2020 році можуть знизитися на 50-85%. Це максимальне падіння за більш ніж 20 років.
Багаті країни закупили вакцини в кількості, що в кілька разів перевищує власне населення, у той час, як у бідних країнах не буде достатньо препаратів навіть на вакцинацію осіб із групи ризику.
Лідери G20 схвалили продовження заморозки боргових виплат найбіднішими країнами до середини 2021 року у зв\'язку з пандемією COVID-19 і висловилися за рівний доступ до вакцин.
Ринки Китаю, України, Аргентини, ПАР і Туреччини найбільш уразливі серед всіх країн, що розвиваються з позиції потреб у фінансуванні, достатності резервів, оцінки активів, якості інститутів і торгової стійкості, йдеться в огляді аналітиків Інституту міжнародних фінансів...
КИЇВ. 13 квітня. УНН. Країни G20 готові відгукнутися на заклик Міжнародного валютного фонду (МВФ) і ввести мораторій на обслуговування боргу офіційним двостороннім кредиторам для країн, що розвиваються, на тлі пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. Як повідомила в неділю ввечері на своєму сайті газета Financial Times, угода, що розрахована...
ВВП країн, що розвиваються, може впасти на 1,5% поточного року, що стане першим зниженням з 1951 року, коли розпочався облік динаміки показника, пише The Wall Street Journal із посиланням на дослідницьку компанію Capital Economics.
Нерівномірні темпи вакцинації населення планети від коронавірусу, зокрема, затримка поставок вакцин у бідні країни несе загрози не лише для здоровʼя людей, а й може розхитувати світову фінансову систему, попереджає МВФ.