Серед світової інвестиційної спільноти немає дурнів, які будуть готовими позичати Україні великі кошти після оголошення нею дефолту. Тож, якщо не повертатимемо борги, це обернеться поганими наслідками і, перш за все, вдарить по...
КИЇВ. 28 травня. УНН. Питання про оголошення дефолту командою Президента України Володимира Зеленського не розглядається. Про це повідомив секретар РНБО Олександр Данилюк під час брифінгу біля будівлі АП, передає кореспондент УНН.
Наразі є дуже чітке розуміння у команди Володимира Зеленського, що борги країні ніхто не скасовує, навіть після дефолту. Можливо, їх вдасться реструктуризувати, але виплачувати їх все одно потрібно. Яскравим прикладом є Аргентина, яка свого часу оголосила про дефолт, але попри це вона була змушена повернути гроші Міжнародному валютному фонду та Світовому банку.
Європейська Бізнес Асоціація наполягає на необхідності продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ), оскільки оголошення дефолту порушить макроекономічну стабільність.
Економічна ситуація в Україні зараз є дуже складною, адже за останніх п’ять років борги кожного українця зросли більше, ніж на 50 тисяч гривень. Але саме оголошення дефолту не стане вирішенням проблем, бо ніхто не пробачить Україні борги.
Дефолт не страшний тій країні, де уряд і бізнесу правильно вибудувані відносини. Про це у своєму блозі написав міжнародний експерт, економіст Ігор Гарбарук, передає УНН.
КИЇВ. 16 березня. УНН. Дефолт не страшний тій країні, де уряд і бізнесу правильно вибудувані відносини. Про це у своєму блозі написав міжнародний експерт, економіст Ігор Гарбарук, передає УНН.
Європейська бізнес асоціація наполягає на необхідності продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом, оскільки оголошення дефолту порушить макроекономічну стабільність країни.