Маск починає скорочення співробітників Twitter – FT
2022-11-04 14:00
Віднедавна власник та CEO Twitter, мільярдер Ілон Маск починає процес скорочення штату Twitter, про що він повідомив співробітників в електронному листі.
КИЇВ. 14 червя. УНН. Ілон Маск цього тижня вперше поговорить з працівниками Twitter Inc на загальнокорпоративній нараді після того, як у квітні представив свою заявку на 44 мільярди доларів. Про це повідомило в понеділок джерело з посиланням на електронний лист від Головний виконавчий директор Twitter Параг Агравал до персоналу, передає УНН.
КИЕВ. 28 октября. УНН. Миллиардер Илон Маск закрыл сделку на 44 миллиарда долларов по покупке Twitter, положив конец одной из самых громких и драматических саг за последнее время после нескольких месяцев судебных споров между самым богатым человеком в мире и платформой социальных сетей, со ссылкой на трех людей, знакомых с этим вопросом, сообщает Financial Times, пишет УНН.
КИЇВ. 28 жовтня. УНН. Мільярдер Ілон Маск закрив угоду на 44 мільярди доларів щодо покупки Twitter, поклавши край одній з найгучніших і найдраматичніших саг за останній час після кількох місяців судових спорів між найбагатшою людиною у світі та платформою соціальних мереж, з посиланням на трьох людей, знайомих із цим питанням, повідомляє Financial Times, пише УНН.
Ілон Маск планує звільнити близько 3,7 тис. співробітників, або половину штату Twitter Inc. для зниження витрат, пише агентство Bloomberg із посиланням на обізнані джерела.
Ілон Маск планує звільнити близько 3,7 тис. співробітників, або половину штату Twitter Inc. для зниження витрат, пише агентство Bloomberg із посиланням на обізнані джерела.
КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Мільярдер Ілон Маск планував розпочати звільнення працівників Twitter вже в суботу. Про це, як пише The New York Times, повідомили чотири людини, обізнані з цим питанням, при цьому деяких менеджерів попросили скласти списки співробітників, які підлягають скороченню, передає УНН.
Американський мільярдер та голова виробника електромобілів Tesla Inc. Ілон Маск планує скоротити більшість співробітників Twitter Inc., якщо стане головою соціальної мережі, повідомляє The Washington Post.
Американський мільярдер та голова виробника електромобілів Tesla Inc. Ілон Маск планує скоротити більшість співробітників Twitter Inc., якщо стане головою соціальної мережі, повідомляє The Washington Post.
У Маска было время до пятницы, 28 октября, чтобы завершить приобретение Twitter за 44 миллиарда долларов или столкнуться с судебным разбирательством с компанией.
Співробітників Twitter попросили не приходити в офіс 4 листопада, оскільки в компанії відбувається "скорочення робочої сили". Сповіщення про звільнення працівники отримають поштою.
КИЕВ. 15 апреля. УНН. Владелец Tesla и SpaceX Илон Маск предложил выкупить оставшиеся акции компании Twitter после того, как он в начале этого месяца купил 9,2% ее акций. Об этом сообщает УНН со ссылкой на CNN.