КИЇВ. 22 січня. УНН. Україна на сьогодні посідає 120 місце з розвитку фінансового ринку серед 125 країн. Про це розповів голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв під час публічного обговорення проекту Національної економічної стратегії-2030, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган повідомив у понеділок про те, що Сполучені Штати почали виводити війська з північного сходу Сирії, де Анкара має намір провести операцію зі створення зони безпеки, передає УНН з посиланням на місцевий телеканал NTV.
У Боснії і Герцеговині імплементують Закон про початкову освіту. Передбачається запровадження навчання на одній із трьох офіційних мов, які використовують конституційні народи конфедерації: боснійській, хорватській або сербській, замість мовного мікса BHS (боснійсько-хорватсько-сербська), який використовували...
У зв’язку зі змінами чинного законодавства України, а саме, вступу в дію 19 жовтня 2019 року Закону України \"Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг\", частина повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг передано до Національного банку України.
Президент України Володимир Зеленський провів консультації з керівництвом Національного банку України та учасниками фінансового ринку щодо кандидатури нового голови НБУ.
Всі учасники фінансового ринку, як банківські, так і небанківські фінансові установи, повинні мати прозору структуру власності, достатній капітал і дотримуватися вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та захисту прав споживачів.
Національний банк України (НБУ) оприлюднив для публічного обговорення проект Білої книги «Майбутнє регулювання небанківського фінансового сектору», в якій представив своє бачення нового регулювання небанківського фінансового...
Влада має посилити контроль за дотриманням етики на фінансовому ринку: адже лише 5% українців довіряють фінансистам в Україні, в той час як у розвинутих економіках рівень довіри сягає 60%. Одна з причин — неетична поведінка фінансових компаній та їх співробітників.