Жодна країна світу не зацікавлена в тому, щоб Російська Федерація перетворила окупований Крим у авіаносець, оснащений ядерною зброєю, адже це тягне за собою величезні загрози для усього трансатлантичного простору.
Міжнародний судовий орган визнав, що Росія нарощувала військове угрупування в Криму за пару місяців до \"референдуму\" та почала контролювати півострів на місяць раніше, ніж заявляла.
Такого не було більше ніж 30 років: ф\'ючерси бренду WTI (West Texas Intermediate) впали до мінус 37 доларів за барель, нафта бренду Brent опустилася до 16 доларів, а за російський Urals дають 8 доларів за барель. Обвал ринку, негативна вартість, ціни на паливо, нафтові війни, пандемія COVID-19 ‒ чим все це обернеться для окупованого Росією українського
Тут варто відразу пояснити, що...
«США повністю відкидають російську анексію Криму і присягаються не відступати від цієї позиції доки не буде відновлена територіальна цілісність України», – The Irish Times (Ірландія)
Роки окупації перетворили Крим на військову базу. За понад 5 років кількість військових на півострові зросла більш ніж у двічі. Те ж саме стосується техніки: ракетних комплексів, установок протиповітряної оборони, підводних крейсерів, човнів і танків.
Российская Федерация за время оккупации Крыма существенно нарастила военное присутствие. В частности, на сегодня украинский полуостров является самой мощной российской военной базой.
За чотири роки після анексії Крим перетворився на гігантську військову базу Росії, де кількість російських військових зросла майже до 32 тисяч, а також в рази збільшилася кількість військової техніки та озброєння.
Росія зацікавлена у тому, щоб зняти питання Керченської протоки і перевести дискусію на тему Криму. Адже у першій ситуації факти та міжнародна спільнота категорично не на її боці.