Лідер збірної України з гімнастики буде виступати за Росію

2012-11-12 19:00
Лідер чоловічої збірної України зі спортивної гімнастики, 23-річний Микола Куксенков, який зайняв четверте місце на Іграх-2012 як в особистому заліку, так і в командній першості, буде виступати за Росію. Питання зі зміною громадянства Куксенкова має вирішитися в найближчі два місяці.Державний тренер російської збірної Валентина Родіоненко висловила сподівання, що українська сторона не стане чинити перешкод переходу Куксенкова під російський прапор.Повідомляється, що Куксенков хотів змінити спортивне громадянство ще чотири роки тому, але тоді проти виступив його батько, який тренував українську збірну. Тепер же відмовляти гімнаста ніхто не став.За словами Родіоненко, збірна Росії не робила нічого для виходу Куксенкова з української команди. \"Ми його не переманювали, він сам завжди говорив, що хоче виступати за нашу країну. Він вважає себе росіянином\", - сказала Родіоненко.На рахунку Куксенкова дві бронзові медалі чемпіонатів світу. У 2009 році він став третім у вправах на перекладині, через два роки він став третім в абсолютній першості.На Олімпійських іграх у Лондоні українець зупинився за крок від медалі в абсолютній першості.