Ліга чемпіонів. ПСЖ в додатковий час пройшов ”Челсі”

2015-03-12 00:30
Французький ПСЖ в драматичному стилі залишив поза бортом плей-офф Ліги чемпіонів команду Жозе Моурінью. Французький ПСЖ в драматичному стилі залишив поза бортом плей-офф Ліги чемпіонів команду Жозе Моурінью.Три чверті гри гості грали у меншості через суперечливе вилучення Златана Ібрагімовіча за фол на Оскарі. Наприкінці другого тайму команди обмінялись голами і встановили аналогічний першому матчу рахунок. В додатковий час краще виглядали лондонці, які й забили першими. Проте капітан ПСЖ Тьяго Сілва головою забив вирішальний гол. 2:2 і ПСЖ йде далі.Ліга чемпіонів1/8 фіналу. Другий матч\"Челсі\" - ПСЖ - 2:2(перший матч - 1:1)[/i]Голи: Кейхілл, 81 - Азар, 96 (пен) - Давід Луїз, 86, Тьяго Сілва, 114