Ліга націй. Франція здобула епічну вольову перемогу над Бельгією

2021-10-08 00:00
Сьогодні визначився другий фіналіст Ліги націй. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Ним стала команда Франції, котра спромоглася перевернути хід гри у поєдинку проти Бельгії.Бельгійці пішли на перерву з перевагою у рахунку у два м'ячі, однак французи зрівняли вже в середині другого тайму.Наприкінці матчу гол Лукаку скасували через офсайд після перегляду VAR, а потім Тео Ернандес на 90-й хвилині гри відвантажив переможний м'яч.Ліга націй1/2 фіналуБельгія - Франція - 2:3Голи: Карраско, 37, Лукаку, 40 - Бензема, 62, Мбаппе, 69 (пен), Т. Ернандес, 90Бельгія: Куртуа, Денаєр, Вертонген, Алдервейрелд, Кастань (Бачуаї, 90), Вітсель, Тілеманс (Ванакен, 70), де Брюйне, Карраско, Азар (Троссард, 74), Лукаку.Франція: Льйоріс, Л. Ернандес, Варан, Т. Ернандес, Павар (Дюбуа, 90), Погба, Рабіо (Чуамені, 75), Кунде, Мбаппе, Грізманн, Бензема (Верету, 90).Попередження: Вертонген (67).ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга націй. 1/2 фіналу. Бельгія - Франція - 2:3 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!