У спеціальній роботі вивчалися умови життя 145 тисяч осіб, яким виповнилося 75 років. Вчені аналізували їхній соціальний статус, екологію тієї місцевості, де вони живуть, і навіть кількість зелених насаджень.
Вчені з США з’ясували, що сама заповітна мрія людства зовсім скоро може перетворитися на реальність і люди будуть жити 1000 років. За словами дослідників, вони виявили, як можна продовжити життя.
Експерти дають невтішні прогнози нашій планеті. Події в Арктиці вже зараз вказують на можливі майбутні лиха. Так, на думку деяких фахівців, буквально через 100 років на Землі почнуть відбуватися страшні катаклізми, які змінять всі регіони планети.
У видобутому в М’янмі (раніше – Бірма) бурштині вперше були виявлені рештки равлика з добре збереженими м’якими тканинами, вік якого становить близько 99 мільйонів років.
Вчені зробили сенсаційне відкриття - виявлені ними нові 15 зірок, багаті різними елементами, включаючи фосфор і кисень. Такий тип зірок відкритий уперше.
Експерти з\'ясували, що за останні десятиліття зникло близько 100 зірок. Чому - вони сказати не можуть, але підозрюють, що тут \"руку доклали\" інопланетяни.
Вчені підрахували, що природі потрібно три-п’ять мільйонів років для відновлення біорізноманітності великих ссавців, які зникнуть в найближчі десятиліття.
Дослідники на дні Тихого океану пробурили стометрові свердловини і зробили сенсаційну знахідку - вони знайшли мікробів, які пролежали на глибині 100 млн років.
У культурному палаці «Жофін» у Празі відбувся концерт «Української республіканської капели NOW Кредо», що складається з 82 співаків. Концертом у Празі стартував світовий тур хору, що виконує українську духову та народну музику.
У культурному палаці «Жофін» у Празі 11 травня відбувся концерт «Української республіканської капели NOW Кредо», що складається з 82 співаків. Концертом у Празі стартував світовий тур хору, що виконує українську духову та народну
Концерт організувало Посольство України в Чехії за сприяння Покровської міської ради (Донецька
«Фактично ми є свідками народження культурної...
КИЇВ. 5 серпня. УНН. Примарний слід однієї з перших зірок Всесвіту знайшли астрономи з обсерваторії Австралійського національного університету (АНУ). Як повідомила в понеділок прес-служба ВНЗ, уламки небесного тіла були виявлені на краю галактики Чумацький шлях, пише УНН.