Луческу зробив ”Шахтарю справжній ”виніс мозку” у перерві

2016-05-12 10:30
Наставник \"Шахтаря\" Мірча Луческу каже, що сварив своїх підопічних за розслабленість з \"Олександрією\".- Всю гру тримався слизький рахунок 1:0. Будь-яка помилка могла призвести до того, щоб матч перейшов в овертайм. Що завадило вам виграти цей поєдинок простіше, забити другий м\'яч? Не побоювалися ви за загальний підсумок за рахунку 1:0?- У перерві лаяв своїх хлопців за те, що вони так безвідповідально ставилися до тих моментів, які ми створили в першому таймі. Після десяти стартових хвилин рахунок мав бути 3:0. Задоволений тим, що обидва м\'ячі забили молоді хлопці. І один і другий — дуже агресивні. Вчасно увійшли в штрафну і вразили ворота суперника, - зазначив Луческу.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок України. \"Шахтар\" - \"Олександрія\" - 2:0 (ВІДЕО)