Луческу висловив претензії ”Динамо” за матч з ”Маріуполем”

2021-10-27 21:30
Наставник "Динамо" Мірча Луческу поділився враженнями від перемоги над "Маріуполем" (1:2) 1\8 Кубку України. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Коментувати особливо нема чого. Чи задоволений я грою свого найближчого резерву? Мені не сподобалося, як ми вийшли на другий тайм. Гравці повинні розуміти, що в мене претензій до них набагато більше, ніж вони собі уявляють. Не до всіх, але до більшості тих, хто грав у другому таймі. До перерви ми добре грали, забили два голи, а потім зупинилися. Здавалося, що всі хотіли поїхати додому. Що б я їм не сказав, те, як вони вийшли на поле у ​​другому таймі, було погано. Сенс говорити про тактичні моменти не бачу сенсу. За два дні ми граємо у чемпіонаті. Буде зовсім інший матч. Чи відчуваю я тиск із боку Де Дзербі? Я говорю про свою команду. Мені нема чого сказати про інших.", - сказав Луческу.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кубок України. "Маріуполь" - "Динамо" - 1:2 (ВІДЕО).Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!