Продовження мораторію на продаж землі негативно вплине на розвиток регіонів і міст, вважає співзасновник Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош.
У Кремлі паніка. Пропагандисти не можуть пояснити, як так сталося, що після побєдоносного спічу Путіна про оголошення мобілізації й слів "це не блеф" щодо знищення світу ядерною зброєю, Росія пішла на обмін полоненими з Україною.
КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Війна "в прямому ефірі" матиме критичні наслідки для психологічного здоров’я українців. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише УНН.
КИЇВ. 24 червня. УНН. Результати референдуму у Великій Британії матимуть наслідки для Росії. Про це заявив президент РФ Володимир Путін, передає УНН з посиланням на РІА \"Новости\".