КИЇВ. 17 грудня. УНН. В Україні 56% опитуваних підтримують рішення Уряду запровадити жорсткий карантин з 8 січня. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи \"Рейтинг\", передає УНН.
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Росія може втратити «єдиного союзника на західному напрямку» через відсутність домовленостей щодо компенсації за податковий маневр у нафтовій сфері.
Крим «де-юре» і «де-факто», дружба з Росією та інтереси Білорусі. Члени опозиційної Координаційної ради з передачі влади в Білорусі Іван Кравцов та Антон Родненков відповіли на запитання Радіо Свобода. 8 вересня їх насильно видворили з Білорусі. Разом з ними до України намагалися доправити і одну з лідерок білоруської опозиції Марію Колеснікову, але, за словами Кравцова і Родненкова, вона...
КИЇВ. 28 листопада. УНН. Ідею зняття недоторканності з народного депутата України, п’ятого президента України Петра Порошенка підтримує 74% учасників соціологічного опитування про веденого КМІС, повідомляє УНН.
КИЇВ. 29 червня. УНН. Понад 60% українців вважають, що для України наразі краще не співпрацювати з Міжнародним валютним фондом і не отримувати нові кредити. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, передає УНН.
З 22 по 25 листопада КМІС провів опитування методом CATI (телефонні інтерв\'ю з використанням комп\'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів
Рішення Кабінету Міністрів України про введення жорсткого карантину в період з 8 до 24 січня 2020 року підтримують 56% українців. Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною групою \"Рейтинг\".
Європейський союз мав би підтримати білорусів, заявив прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш у
«У Білорусі не може статись те, що сталось у нас в 1968 році (21 серпня 1968 року Чехословаччину окупували війська так званого мирного Варшавського пакту – ред.). Європейський союз має бути дієвим. Має білорусів заохотити, щоб вони не боялися реалізувати у себе «оксамитову революцію» моделі...
КИЇВ. 11 вересня. УНН. 65% українців підтримують мовні квоти. Про це йдеться у дослідженні Фонду “Демократичні ініціативи” та Центру Разумкова, передає УНН.