Леоненко розгромив ”Динамо” за гру з ”Бенфікою”

2021-12-11 09:31
Експерт каналу "Футбол" Віктор Леоненко поділився думками про гру "Динамо" і "Беніфки" (0:2) в 6 турі ЛЧ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Мені гра Бенфіка - Динамо не сподобалася. Бенфіка - фаворит. Команда забиває два голи і починає другий тайм грати від оборони. Баварія, наприклад, кинула грати після 2:0. А тут оборонялися. Так переможці не грають. Жезуш - переляканий тренер.Я не згоден з Луческу з приводу того, що з сильними командами Динамо грало добре. Добре грали тільки з Баварією другий тайм.Давайте по грі. На першій хвилині могли пропустити. Яремчук пошкодував. Але через 16 хвилин вже не пошкодував. У нього ще удар не вийшов, коли він забивав.Промах Циганкова? Я б вийшов і сказав, що не футболіст. У мене таке враження, що він згадав, як треба бити пенальті в Луцьку", - вважає Леоненко.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. "Бенфіка" - "Динамо" - 2:0 (ВІДЕО).Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!