КИЇВ. 8 липня. УНН. Українські медики на сьогодні вже мають досить ефективні методи терапії для лікування коронавірусної хвороби COVID-19, хоча вони поки не мають чіткої доказової бази. Про це в Facebook написала лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська, передає УНН.
Усі нові методи лікування коронавірусу, зокрема переливання плазми осіб, які перехворіли на COVID-19, особам, які нині хворіють, мають досліджувати для впровадження їх у протоколи, сказав міністр охорони здоров\'я Максим Степанов підчас прес-брифінгу в Києві в четвер.
Протягом останніх двох років Україна переживала епідемію кору, а в жовтні 2019 ми впритул зіткнулися з іншим небезпечним інфекційним захворюванням - дифтерією.
З Італії прибули евакуйовані українці; глава МОЗ вказав на велику загрозу коронавірусу в країні: Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.
Пік епідемії коронавірусу в Україні очікується в період між 15 і 25 квітня. Про це в Facebook повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.
За його словами, якщо порівнювати динаміку виявлення інфікованих в Україні та Іспанії, то в нашій країні пік епідемії повинен припасти на період між 15 і 25 квітня.
\"Україну чекають важкі часи від спалаху епідемії...
Експерти з Національної академії наук зробили прогноз розвитку епідемії коронавірусу в Україні, в якому говориться, що пік нових випадків COVID-19 орієнтовно припаде на 2-5 травня, а пік смертей - на 3-10 травня. Цей прогноз опублікований на сайті НАН.
В документі йдеться, що епідемія в Україні рухається близько до траєкторії Швеції і Польщі з деяким запізненням...