КИЇВ. 30 червня. УНН. Сьогодні 126-ий день широкомасштабної війни, коли Україна протистоїть армії рф. З початку повномасштабного вторгнення інтенсивність ворожих кібератак не зменшується, але їх якість знижується. Так, за перші чотири місяці війни окупанти здійснили майже 800 кібератак. Про це повідомляє Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, інформує УНН.
КИЇВ. 5 травня. УНН. З початку повномасштабного вторгнення рф було проведено дев'ять обмінів полоненими – з російського полону повернулося вже 324 українців. Про це повідомляє УНН із посиланням на СБУ.
КИЇВ. 4 червня. УНН. Щонайменше 726 дітей постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну, з них - 465 поранено, повідомили в Офісі Генпрокурора, пише УНН.
КИЇВ. 5 травня. УНН. З початку повномасштабного вторгнення російської федерації у Києві народилося 1789 малюків. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передає УНН.
КИЇВ. 20 травня. УНН. З 24 лютого у Києві народилося 2317 малюків – 1222 хлопчики та 1095 дівчаток. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу КМДА.
КИЇВ. 8 березня. УНН. Станом на 12:00 8 березня з початку вторгнення Російської Федерації в Україні загинула 41 дитина, 76 дітей дістали поранення. Про це у своєму Telegram повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, пише УНН.
КИЇВ. 10 квітня. УНН. З початку повномасштабного вторгнення рф в Києві одружилося 1439 пар та народилося 1189 малюків. Про це повідомляє УНН із посиланням на дані КМДА.
КИЇВ. 9 червня. УНН. З 24 лютого, початку повномасштабного вторгнення рф, у Києві народилося 3145 малюків. Про це повідомляє УНН із посиланням на дані КМДА.
КИЇВ. 14 липня. УНН. З початку повномасштабного вторгнення рф у Києві народилися 4906 малюків. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, інформує УНН із посиланням на пресслужбу КМДА.
Згідно з отриманими нами від Департаменту кіберполіції даними, за перші 10 місяців, з початку 2020 року, співробітники поліції супроводжували розслідування 10,659 злочинів, скоєних у сфері інформаційних технологій. З них: