КИЇВ. 27 травня. УНН. У Харкові кіберполіція викрила чоловіка, який створив та адміністрував кілька сайтів з відеоконтентом, права на який належать відомим світовим компаніям. Про це повідомляє УНН з посиланням на відділ комунікації департаменту кіберполіції Національної поліції України.
Згідно з отриманими нами від Департаменту кіберполіції даними, за перші 10 місяців, з початку 2020 року, співробітники поліції супроводжували розслідування 10,659 злочинів, скоєних у сфері інформаційних технологій. З них:
Ряд видань отримав листа з пропозицією встановити на своєму сайті розроблений поліцією скрипт ідентифікації користувачів, які намагаються себе анонімізувати.
Із початку карантину в Україні правоохоронці перевірили 483 повідомлення про можливе шахрайство, зокрема під час онлайн-купівлі засобів індивідуального захисту, і виявили 267 фактів розповсюдження фейків, повідомляє департамент кіберполіції.
В Україні боротимуться з Інтернет-шахраями. Кіберполіція спільно з ОБСЄ розпочала просвітницьку акцію, метою якої є навчити громадян елементарних правил безпеки у мережі.
КИЇВ. 17 липня. УНН. Співробітники кіберполіції викрили діяльність групи зловмисників, які продавали в інтернеті неіснуючі товари і ошукали дві сотні людей на майже 1,5 млн грн. Про це повідомили в Департаменті кіберполіції Національної поліції України, передає УНН.
Пробіжки в парку, індивідуальні або групові заняття в залі, а може скелелазіння будь-яке тренування може зробити вашу фігуру ідеальною. Але у кожного з них є свої плюси та мінуси. Як обрати заняття до душі.Біг на свіжому повітріЦе один з найбільш до...