Кучер: Це дуже важлива перемога

2023-05-07 18:30
Головний тренер "Дніпра-1" Олександр Кучер задоволений перемогою над "Чорноморцем" (2:1) в 25 турі УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Ми звичайно готувалися і розуміли, що нам тут буде дуже важко, тому що знаємо, що Роман Григорчук вміє робити добрі команди, і він тут таку і зробив. І той же "Шахтар" в Одесі втратив очки. Розуміли, що буде агресивна гра і на це налаштовувалися. Знали, що будуть проти нас грати один в один, грати на третього, вскривати зони. Суперник добре оборонявся, і у першому таймі у нас була перевага в контролі м’яча, а от гострих моментів по пальцях можна порахувати. В другому таймі ми вже почали агресивно діяти, звичайно пішли вперед, але припустилися непотрібної для нас помилки – цей момент ще треба буде розібрати, тому що ми не можемо такі голи пропускати. Але на це хлопці дуже добре відреагували, забили два м’ячі і для нас це дуже важлива перемога. Хочу їм подякувати за ту самовіддачу, яку сьогодні вони показали", - сказав Кучер. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!