Кучер - про перемогу над ”Металістом-1925”

2022-09-11 19:30
Наставник "Дніпра-1" Олександр Кучер поділився враженнями від перемоги над "Металістом-1925"(3:0) в 4 турі УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Гра мені дуже сподобалася. Ми контролювали перебіг матчу. У першому таймі не вистачало забитого голу, щоб команда суперника розкрилася, і тоді ми мали б більше вільних зон і моментів ще до перерви. Але ми й так мали забивати.У другому таймі ми забили перший гол і суперник почав відкривати зони, після чого ми забили і другий, і третій голи. Сподобалося, що нарешті забили обидва Артеми. До цього вони створювали багато моментів, але забити їм не вдавалося. Звісно, ​​ми дуже раді, адже сьогодні була заслуженою наша перемога. Ми набрали три очки і тепер рухатимемося далі", - сказав Кучер. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!