Кубок світу. Українки не потрапили в ТОП-20 спринту

2018-01-04 15:00
В німецькому Оберхофі розпочався новий етап біатлонного Кубка світу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Спринтерська гонка серед жінок для України була невдалою. Жодна з наших представниць не змогла фінішувати в двадцятці кращих, опустившись і в загальному заліку. Кращою стала Віта Семеренко, яка посіла 22-е місце, а її сестра Валя не вийшла на старт через застуду. Виграла гонку лідер сезону Анастасія Кузьміна зі Словаччини, \"срібло\" у фінки Кайси Макарайнен, а замкнула подіум чешка Вероніка Віткова.Результати:1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) - 22.23,7 (1)2. Кайса Макарайнен (Фінляндія) +35,4 (1)3. Вероніка Віткова (Чехія) - 40,1 (1)…22. Віта Семеренко (Україна) - 1.38,0 (1)24. Олена Підгрушна (Україна) - 1.44,5 (1)31. Анастасія Меркушина (Україна) - 1.52,7 (1)39. Юлія Джима (Україна) - 2.08,07 (2)55. Ірина Варвинець (Україна) - 2.36,5 (1)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!