Кубок світу. Українки завоювали бронзу в естафеті

2015-01-25 18:00
Місцем на п\'єдесталі завершився виступ наших дівчат в естафетній гонці на етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці. Місцем на п\'єдесталі завершився виступ наших дівчат в естафетній гонці на етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці.Наша команда у складі Юлії Джими, Наталії Бурдиги, Ольги Абрамової та Валентини Семеренко зуміла завоювати третє місце. Ольга Абрамова на своєму етапі була змушена бігти аж три штрафні кола, але все виправила Валентина Семеренко, котра завершувала гонку. Валентина зуміла завоювати медаль навіть попри опір зі сторони збірної Росії.Виграла гонку команда Німеччини, а чешкам, котрі зайняли друге місце ми поступились всього вісьмома секундами. Вітаємо, дівчата!1. Німеччина (2+10) - 1:18:47.72. Чехія (0+15) +35.03. УКРАЇНА (3+14) +45.3Нагадаємо, українські чоловіки сьогодні фінішували сьомими.