Кубок світу. Підгрушна, Джима і Меркушина непогано виступили у спринті

2017-01-06 17:00
Одразу троє українських біатлоністок увійшли до топ-20 за підсумками спринтерської гонки в німецькому Обергофі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Найкращою з наших стала Олена Підгрушна, котра посіла сьоме місце за відмінної стрільби. Юлія Джима припустилася двох промахів і стала 15-ою, а Анастасія Меркушина відстрілялася ідеально і фінішувала на 19-й позиції.Виграла гонку чешка Габріела Коукалова, далі були Кайса Мякяряйнен та Марі Дорен.1. Габріела Коукалова (Чехія) (0+0) 22:28.52. Кайса Мякяряйнен (Фінляндія) (0+2) +21,33. Марі Дорен Абер (Франція) (0+1) +24,0...7. Олена Підгрушна (Україна) (0+0) +51,315. Юлія Джима (Україна) (1+1) +1:28,019. Анастасія Меркушина (Україна) (0+0) +1:30,255. Юлія Журавок (Україна) (0+1) +2:46,956. Ірина Варвинець (Україна) (0+1) +2:47,8ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кубок світу з біатлону. Троє українців увійшли до топ-30 у спринтіСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!