Кубок світу. Німеччина виграла жіночу естафету, Україна - сьома

2014-12-13 13:35
Завершилась перша гонка другого дня етапу Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. В жіночій естафеті 4x6 км \"золото\" здобули минулорічні переможниці — німкені, які першими і пішли на старт. Завершилась перша гонка другого дня етапу Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. В жіночій естафеті 4x6 км \"золото\" здобули минулорічні переможниці — німкені, які першими й пішли на старт. Білорусь завдяки Дар\'ї Домрачевій на останньому етапі вирвала другу сходинку у Чехії. Україна, за яку бігли Наталія Бурдига, Юлія Джима, Ольга Абрамова і Валя Семеренко, фінішувала сьомою, програвши хвилину чемпіонкам.Результати гонки:    1. Німеччина (Куммер, Хільдебранд, Хінц, Пройсс) - 1:11:40,5  2. Чехія (Пушкарчікова, Герекова, Полякова, Фіалкова) +21,1  3. Білорусь (Скардіно, Дубарезова, Писарєва, Домрачева) +22,2    …7. Україна (Бурдига, Джима, Абрамова, Вал.Семеренко) +59,8