Кубок світу з біатлону. Варвинець - у топ-20 в спринті, провал Підгрушної

2016-12-16 20:30
Українські біатлоністки не надто вдало розпочали виступи на третьому етапі Кубка світу в Чехії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Найкращою з наших стала Ірина Варвинець, котра посіла лише 19-те місце. Хороший результат як для себе показала Яна Бондар, котра потрапила в очкову зону. А от Олена Підгрушна відверто провалилася. Виграла ж гонку росіянка Тетяна Акімова, далі фінішували француженка та американка.1.Тетяна Акімова (Росія) (0+0) 21.58.92.Анаіс Шевальє (Франція) (0+0) +4.33.Сюзан Данклі (США) (0+0) +5.1...19. Ірина Варвинець (Україна) (0+0) +51.328. Яна Бондар (Україна) (1+0) +1.12.134. Юлія Джима (Україна) (2+1) +1.23.646. Олена Підгрушна (Україна) (1+2) +1.38.248. Анастасія Меркушина (Україна) (1+1) +1.38.753. Юлія Журавок (Україна) (0+1) +1.46.8ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кубок світу з біатлону. Семенов став 7-м у спринті, ще троє наших - у топ-30Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!