Кубок Америки. Бразилія сенсаційно поступилась колумбійцям

2015-06-18 12:30
В другому турі групи Кубка Америки-2015 збірна Бразилія перервала свою безпрограшну серію при Дунзі і тепер знаходиться на відстані витягнутої руки до провалу. В другому турі групи Кубка Америки-2015 збірна Бразилія перервала свою безпрограшну серію при Дунзі і тепер знаходиться на відстані витягнутої руки до провалу.Колумбія завдяки голу захисника \"Гранади Мурільйо перемогла \"Селесао\", наздогнавши їх у таблиціВже після фінального свистка червоні картки за неспортивну поведінку отримали Неймар та Карлос Бакка, які пропустять наступні матчі своїх команд.Кубок АмерикиГрупа CБразилія - Колумбія - 0:1Гол: Мурільйо, 36 Бразилія: Жефферсон, Дані Алвес, Міранда, Тіаго Сілва, Філіпе Луїс, Фірміні, Фернандінью, Фред (Коутінью, 46), Вілліан (Дуглас Коста, 69), Еліас (Тарделлі, 76), Неймар.Колумбія: Оспіна, Мурільо, Армеро, Сапата, Суніга, Куадрадо, Санчес, Валенсія (Мехія, 80), Хамес, Фалькао (Ібарбо, 69), Гутьєррес (Бакка, 76).Вилучення: Неймар, 90 - Бакка, 90.