Эксперты разработали технологию количественного определения силы взаимодействия S-белка с коронавирусами и выяснили, что он повышает уровень связи инфекции с клетками человека.
Те, що спочатку скидалося на чистісіньку теорію змови, може виявитися правдою. Які факти говорять на користь того, що коронавірус усе-таки міг вийти з лабораторії, що досліджувала кажанячі віруси?
Експерти розробили технологію кількісного визначення сили взаємодії S-білка з коронавірусами і з'ясували, що він підвищує рівень зв'язку інфекції із клітинами людини.
КИЕВ. 6 июля. УНН. До начала пандемии коронавирус SARS-CoV-2 был в “спящем” состоянии и активизировался при сочетании природных обстоятельств. Об этом заявил старший сотрудник Центра доказательной медицины в Оксфордском университете (Centre for Evidence-based Medicine, CEMB) Том Джефферсон, пишет The Telegraph, информирует УНН.
КИЇВ. 6 липня. УНН. До початку пандемії коронавірус SARS-CoV-2 був у “сплячому” стані і активізувався при поєднанні природних обставин. Про це заявив старший співробітник Центру доказової медицини в Оксфордському університеті (Centre for Evidence-based Medicine, CEMB) Том Джефферсон, пише The Telegraph, інформує УНН.
Ученые, изучающие атомную структуру SARS-CoV-2, сделали рентгенограмму одного из его основных ферментов, сообщает Аргоннская национальная лаборатория США.
КИЇВ. 3 серпня. УНН. Італійські дослідники зробили припущення, що люди можуть заражати SARS-CoV-2 своїх домашніх улюбленців. Про це повідомляє УНН з посиланням на Deutsche Welle.
Деякі патогени здатні \"запускати аутоімунітет\", оскільки фрагменти їхніх білків частково схожі на білки людини, тому імунітет починає \"плутатися\", вважають вчені.
Вчені, які вивчають атомну структуру SARS-CoV-2, зробили рентгенограму одного з його основних ферментів, повідомляє Аргонська національна лабораторія США.
Друга хвиля пандемії COVID-19 виявилась набагато масштабнішою за першу. Експерти підрахували динаміку щоденного приросту нових випадків зараження в Україні, Польщі, Німеччині та Росії. Інфографіка DW.