Висновок, заснований на обліку часу початку заражень пацієнтів і експансії захворювання, підтвердив теорію, що ринок Хуанань не був джерелом коронавірусу.
КИЇВ. 21 березня. УНН. Через пандемію COVID-19 команда 25-ї Української антарктичної експедиції (УАЕ), що кілька днів тому вирушила на станцію \"Академік Вернадський\", не змогла дістатися Антарктиди й змушена була повернутися в Київ. Про це повідомляє УНН з посиланням на МОН.
КИЇВ. 30 січня. УНН. Кількість померлих від коронавірусу зросла до 170, а перший випадок хвороби підтвердили у Тибеті, тож зараз вірус поширився на всі регіони Китаю. Про це пише BBC Україна, передає УНН.
КИЇВ. 1 лютого. УНН. Станом на ранок 1 лютого 2020 року підтверджено 133 випадки завезення нового коронавірусу 2019-нCoV в 24 країнах світу. В Україні не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку нової коронавірусної інфекції. Про це йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров’я України, передає УНН.
КИЇВ. 21 вересня. УНН. У Китаї виявили коронавірус на упаковці замороженого кальмара, імпортованого з Росії, повідомляє агентство Xinhuanet, передає УНН.
КИЇВ. 31 січня. УНН. Смертельний коронавірус, спалах якого почався у Китаї, вже поширився на 20 країн світу, де було зафіксовано 99 випадків захворювання. Про це під час пресбрифінгу \"Оголошення ВООЗ про надзвичайну ситуацію міжнародного значення щодо поширення нового коронавірусу у світі\" повідомив в.о. генерального директора Центру громадського здоров’я України Ігор Кузін, передає...
КИЇВ. 8 лютого. УНН. Китайські дослідники Південно-Китайського сільськогосподарського університету (Гонконг) заявили, що спалах небезпечного коронавірусу в Китаї міг поширитися від кажанів до людини через нелегальну торгівлю панголінами. Ці тварини є єдиними у світі лускатими ссавцями, які цінуються в Азії за м\'ясо та лікувальні властивості. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters і DW.
КИЇВ. 3 лютого. УНН. У Китаї почалися торги на біржах після перерви на новорічні канікули. 3 лютого індекси різко впали на тлі спалаху коронавирусу нового типу, показавши найбільш різке зниження з 2015 року, повідомляє Bloomberg, інформує УНН.
Літня температура не допоможе зупинити поширення коронавірусу, адже він може вижити при високих температурах. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на \"Голос Америки\".
Як встановили дослідники з французького університету Екс-Марсель, коронавірус SARS-CoV-2, який є збудником захворювання COVID-19, може вижити за температури +60 градусів за Цельсієм...
Дослідники з гамбурзької клініки UKE виявили SARS-CoV-2 у горлі, нирках, серці, печінці та головному мозку. Це може пояснити широкий спектр симптомів спричиненого коронавірусом захворювання COVID-19, вважають учені.