Офіційний чат-бот t.me/stop_russian_war_bot ще раз допоміг українським військовим усунути ворога, повідомляє СБУ. Цього разу на Балаклійському ремонтному заводі.
КИЇВ. 13 квітня. УНН. В одному з районів виконання завдань, підрозділом Десантно-штурмових військ ЗС України спільно з побратимами з інших складових сил оборони держави, знищено колону військової техніки російських окупантів. Про це йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ на Facebook, передає УНН.
Військовим вдалося знищити: 306 окупантів, 16 бойових броньованих машин, 7 танків, 5 артилерійських систем, 2 одиниці спеціальної техніки, 5 одиниць автомобільної техніки, 4 безпілотні літальні апарати, 1 міномет та 1 сховище з боєприпасами.
КИЇВ. 11 вересня. УНН. У межах Донецької та Луганської областей продовжується концентрація та перегрупування сил ЗС РФ та незаконних збройних формувань, передає УНН з посиланням на ДПС.
Минулої доби українські військові знищили 33 особи особового складу агресора та 7 одиниць ворожої техніки, повідомляє Оперативне Командування "Південь".
На території Донецької та Луганської областей минулої доби Збройні Сили України відбили 6 атак ворога та знищили 30 одиниць російської техніки, повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович.