КИЇВ. 26 лютого. УНН. Право на смерть за власним бажанням належить до особистих прав людини, а заборона евтаназії порушує права тяжкохворих, вирішив Федеральний конституційний суд Німеччини. Про це УНН повідомляє з посиланням на DW.
Законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження традиційного характеру середовища та протидії хаотичній забудові», який розроблено Мінкультом, замість чітких та прозорих інструментів збереження історичної спадщини пропонує обмеження прав бізнесу та немотивоване втручання у бізнес-процеси.
КИЇВ. 14 травня. УНН. Головою Конституційного Суду обрано Наталію Шапталу. \"За\" віддали голоси 12 суддів. Про це УНН повідомило поінформоване джерело.
Конституційний суд після перерви, зробленої через підтверджений у кількох суддів коронавірус, знову відновить свою роботу. Засідання заплановано на 8, 9 і 10 грудня.
Оскільки в законі про регламент Верховної Ради чітко не прописано, коли коаліція починає і закінчує свою роботу, Конституційний Суд виніс таке єзуїтське рішення щодо Указу про розпуск Парламенту.
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, яким пропонують забезпечувати споживачів при розрахунках інформацією з електронних розрахункових документів.
Постійний представник Верховної Ради в Конституційному Суді повідомила про початок процесу. У Конституційному Суді оскаржено положення Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) про автофіксацію.
Право на смерть за власним бажанням належить до особистих прав людини, вирішив Федеральний конституційний суд Німеччини. Заборона евтаназії порушує права тяжкохворих, вважають судді.