КИЇВ. 26 грудня. УНН. На засіданні робочої групи щодо ринку землі не знайшли консенсусу щодо питання по ринку землі. Про це на засіданні комітету з питань аграрної та земельної політики сказав голова фракції \"Слуга народу\" Давид Арахамія, передає кореспондент УНН.
Віце-прем\'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба сподівається, що Україна ратифікує Стамбульську конвенцію про запобігання домашньому насильству, але поки що не знає коли, і наголошує на відсутності в українському суспільстві консенсусу з цього питання.
КИЇВ. 21 лютого. УНН. Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко під час зустрічі із головою 74-ї сесії Генеральної асамблеї ООН Тіджані Мухаммад-Банде у Нью-Йорку висловив сподівання на скоріше завершення міжурядових переговорів щодо реформування Ради безпеки ООН. Про це УНН повідомили в пресслужбі МЗС України.
КИЇВ. 22 вересня. УНН. Канцлер Німеччини Ангела Меркель напередодні виступила з відеозверненням з нагоди 75-ї річниці ООН, під час звернення поскаржившись на брак командного духу в організації, а також закликавши до реформи Ради безпеки ООН. Про це пише DW, передає УНН.
КИЇВ. 13 липня. УНН. Сьогодні у Верховній Раді немає необхідних голосів для того, щоб змінити Конституцію та усунути дуалізм влади. Про це під час підсумкової прес-конференції завив спікер парламенту Андрій Парубій, передає кореспондент...
КИЇВ. 25 квітня. УНН. Постійні члени Ради Безпеки ООН Німеччина, Франція, Польща, Бельгія, Велика Британія як країни ЄС в Раді Безпеки, а також Італія, Нідерланди та Швеція, виступили із спільною заявою на підтримку України. Від імені країни заяву зробив постійний представник Франції в ООН Франсуа Делатр, передає кореспондент УНН.
У \"нормандському форматі\" (Франція, Німеччина, Україна, Росія) немає консенсусу щодо миротворчої місії ООН на Донбасі, повідомила заступник міністра закордонних справ України з європейської інтеграції Олена Зеркаль.
У вівторок, 12-го лютого, в Організації Об’єднаних Націй розпочалося засідання Ради Безпеки щодо ситуації в Україні, скликане делегацією Росії з приводу четвертої річниці підписання Мінських домовленостей.
Бачення Німеччини щодо захисту інтересів України та її газотранспортної системи полягає у вигляді гарантування певного обсягу прокачки газу «Північним потоком-2», а України – у вигляді повної зупинки будівництва газопроводу. Втім, переговори між державами у цьому питанні досі продовжуються.