Командувач Повітряних сил показав роботу зенітників, які відбивали нічну атаку рф
2023-10-10 19:32
КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук показав роботу українських зенітників, які відбивали нічну атаку російських військ в Одеській та Миколаївській областях , передає УНН.
КИЇВ. 13 вересня. УНН. Командувач Повітряних сил Микола Олещук прокоментував нічну атаку на судноремонтний завод ім. Орджонікідзе у Севастополі, в результаті якої пошкоджені підводний човен та десантний корабель. Він подякував українським пілотам за бойову роботу, повідомляє УНН.
Командувач Повітряних сил Сергій Дроздов, якому вручили підозра у зв'язку з катастрофою АН-26, що не затримано. Його підозрюють у недбалості.
Про це на брифінгу начальник відділу Державного бюро розслідувань Вадим Приймачок.
За його словами, немає процесуальних підстав для затримання Дроздова та інших 2 підозрюваних.
\"Особи не є затриманими\", - повідомив він...
КИЇВ. 13 вересня. УНН. Командувач Повітряних сил Микола Олещук опублікував відео, як мобільні вогневі групи у ніч на середу, 13 вересня, ліквідували понад 30 ворожих “шахедів” у небі над Одеською областю, пише УНН.
Російські окупанти знову обстрілювали порти на півдні країни. Від атак Росії Україна захищається на максимумі наявних сил, агресора "можна і треба зупинити".
Президент Украины Владимир Зеленский присвоил пяти офицерам Вооруженных сил новые звания. Среди них командующий Воздушными войсками генерал-майор Николай Олещук.
КИЇВ. 11 лютого. УНН. Президент України Петро Порошенко показав нове ракетне озброєння для Військово-повітряних сил України і зазначив, що це \"добра робота\", передає УНН.
Сьогодні, 1 січня, Збройними силами України за ніч було збито 45 російських "Шахедів". Ця нічна атака свідчить про те, що росіяни бояться та залишилися такими ж "жалюгідними терористами".