КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Припинення авіасполучення між Україною та Росією є абсурдним. Таку думку висловив прес-секретар В.Путіна Дмитро Пєсков, передає УНН з посиланням на РІА \"Новини-Украина\".
Євросоюз готовий надалі бути посередником у переговорах щодо газу між Росією та Україною, сказала у вівторок на брифінгу офіційний представник Єврокомісії Анна-Кайса Ітконен.
Я пишаюся, що нам вдалося прийняти програму з розвитку збройних сил та промислового комплексу. Тоді як є певні політичні сили, які піаряться на крові й говорять, що окрім корупції в «Укроборонпромі» нічого нема.
КИЇВ. 25 травня. УНН. Україна і Туреччина розпочинають переговорний процес щодо відновлення авіаційного сполучення та туристичних подорожей. Про це інформує за підсумками сьогоднішньої зустрічі заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Гюльдере пресслужба МЗС України, передає УНН.
КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Сигналів про намір почати діалог між Росією і Україною щодо авіасполучення не надходило. Про це повідомляє УНН з посиланням на МЗС РФ.
Глава Мінтрансу Росії Максим Соколов заявив, що Київ на політичному рівні не робить будь-яких кроків для досягнення домовленостей про відновлення авіасполучення з РФ.
КИЇВ. 14 липня. УНН. Міхеїл Саакашвілі не наділений правами і повноваженнями представляти позицію України, але через його висловлювання \"відгрібає\" держава. Про це під час брифінгу у вівторок сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, відповідаючи на запитання кореспондента УНН.
КИЇВ. 14 травня. УНН. Міністерство інфраструктури разом з авіаперевізниками та МЗС почало визначати країни, з яких почнеться відновлення міжнародного авіасполучення. Про це у своєму Telegram-каналі написав міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає УНН.