У «Київводоканалі» повідомили, що споживачі, які отримали квитанції про сплату з неправильними даними, повинні платити за реально спожиту холодну воду.
Енергохолдинг Ріната Ахметова виграв черговий суд у Національної комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг і не заплатить держкомпанії мільярд.
\"Київводоканал\" звернувся до мешканців столиці з проханням оплатити грудневі рахунки за холодну воду до кінця року, не чекаючи платіжок від підприємства.
В «Особистому кабінеті» для споживачів послуг водоканалу з’явилася можливість самостійно коригувати показники своїх квартирних приладів обліку води у разі їх невідповідності фактично спожитим об’ємам, але у межах 20 куб. м.
КИЇВ. 21 червня. УНН. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила підвищення тарифів для “Київводоканалу”. Відповідні рішення були ухвалені на засіданні регулятора, передає...
Господарський суд Києва рішенням від 22 вересня відмовився задовольнити позов Укренерго до ТОВ «Д.Трейдінг» (кінцевий бенефіціар – Рінат Ахметов) у справі про стягнення 651 млн грн заборгованості за договором про надання послуг з передачі електричної енергії.
Національна комісія з регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) має намір підвищити діючі тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для «Київводоканалу».
Розрахунковий тариф на послуги з водопостачання та водовідведення в 2019 році, за підрахунками «Київводоканалу», зміниться в середньому на 49,6% і становитиме 23,17 гривні.
Сьогодні українці у п’ять разів переплачують за гарячу воду. Кубометр коштує близько 100 грн. Якщо порахувати вартість встановлення бойлера і підігрівання води електрикою, куб гарячої води коштуватиме 30-34 грн.
Кабінет міністрів України продовжив до 1 травня дію постанови, якою дозволив теплокомуненерго розраховуватись не за весь придбаний у Нафтогазу газ, а лише на 60-78%. У Нафтогазі повідомили про мільйонні збитки від такого рішення.