Раніше цього місяця Китай посадив свій марсохід Zhurong на Марс, ставши третьою країною після США і Росії, яка успішно приземлила корабель на «червоній» планеті
Китайський космічний вантажний корабель "Тяньчжоу-2" у неділю о 5:01 за місцевим часом здійснив успішну стиковку з базовим модулем створюваної космічної станції "Тяньхе", повідомили місцеві ЗМІ з посиланням на Національне космічне управління КНР.
КИЇВ. 29 квітня. УНН. У четвер Китай успішно запустив основний модуль "Тяньхе" на майбутню китайську багатомодульну орбітальну станцію. Про це пише УНН з посиланням на ВВС.
КИЇВ. 9 грудня. УНН. Американський вантажний корабель Dragon в неділю зістикувався з Міжнародною космічною станцією (МКС). Трансляція операції велась на сайті NASA, передає УНН.
КИЇВ. 10 липня. УНН. Вантажний корабель \"Прогрес МС-09\" пристикувався до Міжнародної космічної станції, вперше долетівши до неї по надкороткій схемі. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на російський Центр управління польотів, передає...
КИЇВ. 31 липня. УНН. Вантажний корабель “Прогресс-МС12” успішно пристикувався до російського сегмента Міжнародної космічної станції. Про це УНН повідомляє з посиланням на сторінку Роскосмосу у Twitter.
КИЇВ. 19 листопада. УНН. Вантажний корабель Cygnus в понеділок здійснив успішне пристикування до Міжнародної космічної станції (МКС), передає УНН з посиланням на повідомлення сторінку МКС у Twitter.
Cargo Dragon буде перебувати в складі МКС близько місяця. При цьому вперше до МКС будуть одночасно пристиковані відразу два американських вантажних кораблі.
Компанія SpaceX в понеділок запустила з космодрому на мисі Канаверал ракету-носій Falcon-9, яка повинна доставити на МКС корабель Dragon з 2,6 тоннами вантажів для екіпажу станції.
Ракета-носій стартувала з острова Танегасіма. На борту безпілотного корабля під назвою \"Коноторі\" - їжа, одяг та обладнання для наукових експериментів. За
Американська ракета-носій Antares з вантажним космічним кораблем Cygnus в суботу з четвертої спроби вирушила до Міжнародної космічної станції (МКС), повідомляє Національне управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA).