Інженери MIT зробили прорив у розробці водневих нанобатарів, що використовують реакцію розщеплення води. Зарядка стане швидшою, втрати енергії - меншими, а пристрої будуть служити довше.
КИЇВ. 19 квітня. УНН. Китайські дослідники з університету Нанькай в місті Тяньцзінь на півночі Китаю розробили тканину з натурального шовку, яка здатна автоматично стискатися і розтягуватися при зміні вологості. Стаття про нове досягнення опублікована у міжнародному науковому журналі Advanced Functional Materials, перадает УНН з посиланням на Сіньхуа.
Вчені стверджують, що зробили те, про що мріє і індустрія, і споживачі - створили новий наповнювач для акумуляторів на заміну графіту, з яким літій-іонні батареї будуть заряджатися за лічені хвилини.
З плазми людей, які перехворіли на COVID-19, мікробіологи виділили антитіла, які нейтралізують коронавірус. Випробування поки пройшли тільки на мавпах, попереду - клінічні випробування на людях.
Бен Тіппетт з Університету Британської Колумбії в Канаді і Девід Цанг з Мерілендського університету в США заявили, що розробили математичну модель машини часу.
Пристрій, спрощеного варіанту, допоможе мільйонам людей похилого віку з вадами слуху, у яких немає коштів на придбання дорогих апаратів, вважають розробники.
КИЇВ. 8 травня. УНН. Китайські дослідники допустили, що COVID-19 може передаватися статевим шляхом, оскільки виявили його у спермі чоловіків, що хворіють, а також одужалих після коронавірусної хвороби. Про це повідомляє УНН з посиланням на Daily Mail.
Вчені з компанії Genentech заявляють про те гучно, що відкриття ними нового типу білка, здатного блокувати сигнальні процеси в категорії грамнегативних бактерій, в корені змінить медицину. Однак такі розробки з’являються досить...