Торговий, інвестиційний та туристичний потенціал України буде вперше представлений національним стендом України на Китайській міжнародній імпортній виставці CIIE 2018, яка відбудеться у Шанхаї 5-10 листопада 2018 року. 80 національних експозицій розмістяться на 27 га виставкової площі. На виставку зареєстровані учасники з 130 країн світу та 300 000 китайських...
Звіт Quanzhi Consulting свідчить про те, що китайська BOE Technology за підсумками 2018 року стала найбільшим у світі постачальником рідкокристалічних панелей для виготовлення телевізорів.
Буклети «Рівненщина туристична» переклали на китайську мову. Інформаційні брошури Рівненська ОДА підготувала для представлення на міжнародних виставках.
Китайська корпорація Geely відкрила в німецькому місті Раунгайм (земля Гессен) новий науково-дослідний центр. Там будуть створювати електричні силові установки і люксові електромобілі цього бренду.
Поточний рік приніс світовий антирекорд китайським фондовим ринкам: станом на 28 грудня 2018-го індекс Шанхайської фондової біржі SSE Composite обвалився на 25% у порівнянні із показниками початку поточного року.
КИЇВ. 3 лютого. УНН. У Китаї почалися торги на біржах після перерви на новорічні канікули. 3 лютого індекси різко впали на тлі спалаху коронавирусу нового типу, показавши найбільш різке зниження з 2015 року, повідомляє Bloomberg, інформує УНН.
Обсяг китайського ринку програмного забезпечення та ІТ-послуг в січні-липні 2018 року досяг 3,4 трлн юанів (близько 540,9 млрд доларів США), що на 14,8% більше порівняно з аналогічним періодом 2017-го.
КИЇВ. 31 січня. УНН. Росія збільшує фінансову підтримку національних експортерів м\'яса птиці в надії отримати частку на ринку Китаю. Про прагнення збільшити експорт заявив начальник управління галузевої експертизи АТ \"Россільгоспбанк\" Андрій Дальнов, передає УНН.
Найбільший в світі ринок з продажу смартфонів, схоже, оговтується та починає відновлюватись після кризи. Завдяки цьому у березні компанія Apple відвантажила в Китаї приблизно 2,5 мільйона iPhone.
КИЇВ. 28 лютого. УНН. В Україні вітчизняну молочну продукцію витісняє іноземна. Вона дешевша, а відтак - має більший попит у споживача. Виробляти молоко в Україні дедалі менше вигідно. Брак державної підтримки вітчизняного виробника зумовив надлишок більш доступного продукту із ЄС, передає УНН із посиланням на сюжет телеканалу ICTV.