1 лютого 2022 року починається святкування Китайського Нового року, яке триватиме цілий тиждень. І це чудовий привід ще раз привітати своїх друзів, рідних та знайомим з Новий роком 2022 та побажати їм всього найкращого. ТСН.ua підібрав для вас красиві привітання з Китайським Новим роком.
У Китаї Новий рік зустрічають двічі: за григоріанським календарем (у ніч на 1 січня) та за східним, дата якого змінюється. Цього року свято потрапило на 1 лютого.
З Новим роком за місячним східним календарем! Згідно з китайським літочисленням, настав 4716 рік, рік жовтого земляного Собаки. Собака – мисливець, поводир незрячих, охоронець отар, а віднедавна, так само як і кіт, який раніше грав роль виключно ловця щурів, набув статусу «тварини для...
У Китаї Новий рік зустрічають двічі: за григоріанським календарем (у ніч на 1 січня) та за східним, дата якого змінюється. Цього року свято потрапило на 1 лютого.
У ніч з 9 на 10 лютого 2013 року світ зустріне Новий рік за східним календарем, який також називають Китайським новим роком. Неофіційна назва свята - Місячний новий рік. У Китаї цей день називають Святом весни.
КИЇВ. 1 лютого. УНН. Сьогодні, 1 лютого, відзначають Китайський Новий рік, Всесвітній тиждень гармонійних міжконфесійних відносин, Міжнародний день десерту. Віряни вшановують пам’ять преподобного Макарія Великого (Єгипетського), інформує УНН.
Під час відзначення китайського Нового року багато жителів КНР змушені відмовитися від зустрічі з родичами. Насамперед ці обмеження торкаються трудових мігрантів.
КИЇВ. 7 лютого. УНН. В столиці на території зони зимових розваг “Зимова країна”, що на ВДНХ, жителі та гості міста відсвяткували китайський Новий 2016 рік, передає кореспондент УНН.