МОЗ України стало відомо про захоплення Одеського національного медичного університету (ОНМедУ). 10 грудня близько 8:00 невідомі особи силою захопили будівлю закладу та не пускають працівників на робочі місця.
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) повідомило про підозру двом керівникам Одеського припортового заводу в заподіянні 93,3 млн гривень збитків.
Невідомі особи вранці 10 грудня захопили будівлю Одеського національного медичного університету (ОНМедУ), повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров\'я України.
КИЇВ. 28 серпня. УНН. В Одесі сталася пожежа на території непрацюючого нафтопереробного заводу. Рятувальники її ліквідували, внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС в Одеській області.
КИЇВ. 14 травня. УНН. Учасникам масового заворушення на території підприємства \"Вінницький консервний завод\" складено та підписано повідомлення про підозру. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області, передає УНН.
Суд затвердив мирову угоду ПАТ \"Укртранснафта\" і \"НПК-Галичина\" за трирічною суперечкою, щодо термінів повернення і вартості зберігання 43,7 тисячі тонн технологічної нафти.
Верховний суд скасував постанову про закриття апеляційного провадження у справі про передачу державі нерухомого майна, яке належало ПАТ «Одеський нафтопереробний завод», — йдеться в рішенні суду від 4 квітня.
КИЇВ. 18 грудня. УНН. Нотаріусу, який незаконно “змінив” керівництво Одеського медуніверситету, повідомлено про підозру. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу ОГПУ.
У поліції спростували заяву МОЗ про рейдерське захоплення Одеського національного медичного університету (ОНМедУ), повідомив начальник Головного управління Національної поліції України в Одеській області Дмитро Головін, передає \"Українська...
Колектив Одеського медичного університету заявив, що з самого ранку «невідомі» знову заблокували доступ до виш, намагаючись зайти в будівлю і «захопити ректорат».
Колишнього генерального директора ПАТ \"Одеський нафтопереробний завод\" оголошено в міжнародний розшук за лінією Interpol у рамках розслідування незаконних операцій із нафтопродуктами (так звана \"схема Курченка\").