Кваліфікація до ЧЄ-2015. Баскетбол (жінки). Україна сильніша за Фінляндію

2014-06-11 09:03
Жіноча збірна України з баскетболу взяла гору над Фінляндією у другому матчі кваліфікаційного раунду Чемпіонату Європи. Жіноча збірна України з баскетболу взяла гору над Фінляндією у другому матчі кваліфікаційного раунду Чемпіонату Європи.Фінляндія – Україна 52:75.Другий поєдинок збірна Фінляндії почала сильніше, і навіть у середині другої чверті після ривка фінок 7:0 рахунок був 30:22. Однак українки трохи налагодили гру і на велику перерву пішла на відстані одного влучання з гри – 37:35. Господарки майданчику трималися в лідерах ще й більшу частину третьої десятихвилинки, однак активна гра нестримної Аліни Ягупової дала змогу нашій команді захопити лідерство перед останньою перервою – 48:55. Підопічні Антона Миролюбова не могли вразити наш кошик протягом 10 хвилин ігрового часу, програвши цей відтинок гри 0:18 (з них 10 очок поспіль на рахунку Олесі Малашенко). Аліна Ягупова стала найрезультативнішим гравцем у другому матчі поспіль. Зрештою, не тільки в цьому другий поєдинок став повторенням першого – наша команда святкувала переконливу перемогу.Післяматчеві коментарі:Головний тренер жіночої збірної України Вадим Чечуро:\"У нас була дуже важка гра сьогодні. Ми не були збалансовані в перших трьох чвертях поєдинку. У нас був хороший захист в обох іграх і цим зумовлена велика кількість втрат збірної Фінляндії\".Гравець жіночої збірної України Євгенія Спітковська:\"Ми здобули перемогу, тому що почали робити те, що просить наш тренер — командна гра і оборона. Завдяки цим двом речам ми змогли досягти перемог\".Головний тренер жіночої збірної Фінляндії Антон Миролюбов:\"Я дуже пишаюся нашою командою. Це було дійсно вражаючим, коли українки змогли підвищити свій рівень гри в останній чверті. Вони були більш універсальними, ніж ми\".