Качкодзьоби світяться в темряві під ультрафіолетом - вчені
2020-11-06 15:30
Фахівці зі США випадково виявили, що шерсть качкодзьобів біофлуоресцентна. Таку властивість, крім рослин, птахів і грибів, мають тільки опосуми і білки-летяги.
Вчені з Лабораторії комп\'ютерних наук і штучного інтелекту (CSAIL) Массачусетського технологічного університету розробили робот, який використовує ультрафіолетове світло для знищення коронавірусу.
Група вчених з Прінстонського університету й Інституту геології і геофізики в Китаї встановили, що між нижньою і верхньою мантіями Землі розташовані гігантські гори.
КИЇВ. 21 листопада. УНН. В темну пору доби бойовики переміщують на нові позиції озброєння, яке підлягає відведенню від лінії розмежування. Про це повідомив під час брифінгу представник пресцентру Міністерства оборони України Максим Праута з посиланням на дані Головного управління розвідки Міноборони, передає УНН.
КИЇВ. 23 квітня. УНН. Вчені з Інституту Фрідріха Леффлера (FLI) (Німеччина) провели дослідження про можливість інфікування домашніх тварин коронавірусом COVID-19, передає УНН з посиланням на poultryworld.net.