Карантин допомагає сповільнити коронавірус - німецькі науковці
2020-03-24 08:00
Суворе обмеження соціальних контактів та скасування масових заходів в Німеччині зменшило швидкість поширення коронавірусу SARS-Cov-19, визнають у Інституті Роберта Коха.
Вчені вимагають запровадити жорсткі обмеження суспільного життя, на час різдвяних свят, - контакти між мешканцями Німеччини мають бути зведені до абсолютного мінімуму.
Дослідники з гамбурзької клініки UKE виявили SARS-CoV-2 у горлі, нирках, серці, печінці та головному мозку. Це може пояснити широкий спектр симптомів спричиненого коронавірусом захворювання COVID-19, вважають учені.
У Німеччині та інших країнах, охоплених пандемією COVID-19, науковці намагаються зрозуміти, люди, що заразилися, вмирають \"від\" або \"з\" новим коронавірусом. Що розповідають результати розтину небіжчиків?
Пандемія коронавірусної хвороби COVID-19 призвела до закриття усіх публічних домів у Німеччині. Та тепер деякі політики пропонують назавжди залишити їх \"на замку\".
Група науковців із Китаю встановила, що ймовірним проміжним хазяїном нового типу коронавірусу є тварина панголін, повідомляє в п\'ятницю китайське телебачення.
Крім утруднення дихання, втрати нюху та смаку коронавірус, можливо, викликає і проблеми з потенцією у чоловіків. Потенційний зв\'язок зараз досліджують фахівці.
Слідом за Китаєм Італія також відчула на собі удар епідемії коронавируса Covid-19. Захворюваність і смертність в цій країні знаходяться на високих рівнях, а система охорони здоров\'я не справляється з напливом пацієнтів. І крім шкоди здоров\'ю кінцевих пацієнтів, епідемія також робить негативний вплив на економіку і виробничі процеси. А відсутність своєчасних поставок в медичній сфері може...
Маски стають обов\'язковими у всіх закритих громадських приміщеннях, таких як магазини, станції і аеропорти, готелі, ресторани, музеї, церкви та роздягальні в спортивних центрах.
КИЇВ. 14 лютого. УНН. В Китаї розробили відновлюючу плазмову терапію для хворих на COVID-19. Медики збирають плазму від пацієнтів, які перехворіли на новий коронавірус, роблять з неї терапевтичний препарат і використовують для лікування важкохворих пацієнтів. Про це повідомляє УНН із посиланням на Сіньхуа.