КИЇВ. 16 березня. УНН. Президент США Джо Байден заявив журналістам у середу, що президент Володимир Путін є "військовим злочинцем" через війну Росії проти України. Про це УНН пише з посиланням на Reuters.
Сейм закликав притягнути до відповідальності Путіна та його посіпак за вчинення військових злочинів, злочинів проти людства, актів геноциду та системних порушень прав людини, вчинених в Україні.
Президент США Джо Байден на фоне новостей о зверствах российской армии в Буче (Киевская область) снова назвал президента России Владимира Путина военным преступником. А также пообещал новые санкции против России.
КИЇВ. 16 березня. УНН. Сенат США ухвалив резолюцію, у якій засуджує дії президента рф володимира путіна, який пішов війною проти України. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.
КИЇВ. 24 березня. УНН. Сейм Польщі визнав президента рф володимира путіна військовим злочинцем, а також засудив дії російської армії на території України. Про це повідомляє УНН з посиланням на Польське радіо.
Президент США Джо Байден назвал президента РФ Владимира Путина военным преступником. Это первое такое заявление из уст американского лидера с начала российского вторжения в Украину.
КИЇВ. 4 квітня. УНН. Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден знову назвав російського диктатора Володимира Путіна військовим злочинцем після звірячих злочинів окупантів у Київській області. Як повідомляє УНН з посиланням на CNBC, американський лідер пообіцяв новий пакет санкцій проти росії.
КИЇВ. 14 березня. УНН. Російський диктатор Володимир Путін, який заявляє про те, що російських строковиків не посилають в Україну для вбивства мирного населення, є "брехуном і військовим злочинцем". Про це під час брифінгу заявив полонений строковик Пождєєв Андрій, передає кореспондент УНН.
Українська громадянка та активістка Ліза Богуцька зареєструвала на сайті Білого дому петицію, що містить вимогу визнати Президента Росії Володимира Путіна військовим злочинцем.
КИЇВ. 6 червня. УНН. Керівництво “ЛНР” проголосило в. о. голови Луганської облдержадміністрації Ірину Веригіну військовим злочинцем та не пускає до Луганська. Про це вона розповіла сьогодні в ефірі “5 каналу”, передає кореспондент...
Народна депутатка від "Слуги народу" Єлізавета Богуцька пропонує Верховній Раді схвалити заяву про визнання президента Російської Федерації воєнним злочинцем.
Народна депутатка від "Слуги народу" Єлізавета Богуцька пропонує Верховній Раді схвалити заяву про визнання президента Російської Федерації воєнним злочинцем.