КАН-2019. Сенегал та Нігерія пробилися до півфіналу

2019-07-11 10:30
Завершились перші чвертьфінальні матчі Кубка Африки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Збірна Сенегалу завдяки єдиному голу Гуйє обіграла Бенін, а Нігерія лише за хвилину до завершення ігрового часу зуміла добити ПАР.Кубок Африки1/4 фіналуСенегал - Бенін - 1:0Гол: Гуйє, 70Сенегал: Гоміс - Куяте, Кулібалі, Саба, Гассама - Гуйє (Сане, 89), Ндіайе, Севе - Мане, Кейта (Діатто, 65), Ньянг (Діані, 64).Бенін: Аллагбе - Балаза, Імору, Вердон, Аділеху - Адеоті, Соху (Джігла, 81), Поті (Доссена, 77), Сессеньйон, Далмейда (Мама, 69) - Муньє.Попередження: Мане - Соху, Муньє.Вилучення: Вердон, 83.Нігерія - ПАР - 2:1Голи: Чуквуезе, 27, Трост-Еконг, 89 - Зунг, 71Нігерія: Акпейі - Омеруо, Трост-Еконг, Коллінс, Авазьєм - Ндіді, Етебо, Чуквуезе, Муса (Сімон, 81), Івобі (Балогун, 90+3) - Ігало.ПАР: Вільямс - Мхізе, Нхланті, Мхвазані, Хлатшвайо - Зунг, Фурман, Мокоджо - Тау, Лорч (Зване, 58), Мозіба (Вельдвейк, 81).Попередження: Муса - Мозіба, Хлатшвайо, Тау, МхізеСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!