Кабінет міністрів визначив джерела фінансування запуску українського супутника
2021-04-07 15:30
Уряд визначив основні умови створення оптико-електронної системи дистанційного зондування Землі «Січ-2-1», а також затвердив питання забезпечення запуску
КИЇВ. 16 лютого. УНН. Україна веде перемовини з компанієї SpaceX щодо запуску українського супутника “Січ 2-30”, який може відбутися у грудні 2021 року. Про це йшлося під час засідання Комітету з питань економічного розвитку, повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Апарату ВР.
КИЇВ. 18 грудня. УНН. Для розвитку українського кіно необхідно шукати альтернативні джерела фінансування окрім державного бюджету, і вони мають бути закріплені спеціальним законом. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр — міністр культури України В’ячеслав Кириленко після прем’єри українського мультфільму “Бабай”, передає...
Ракета Falcon 9 повинна була стартувати о 10:22 з майданчика 39А Космічного центру Кеннеді. На її борту знаходилося близько 60 супутників вагою в 259 кілограмів. Команда \"скасування\" прозвучала за тридцять секунд до старту.
Директор зі стратегічного розвитку Карпат Сергій Болотніков розповів про способи наповнення бюджету львівського клубу.Про це розповів сам функціонер.\"У нас є титульний спонсор і водний спонсор \"Моршинська\". Води клуб споживає плюс-мінус на 1 мільйон ...
КИЇВ. 7 квітня. УНН. На засіданні у середу Кабінет міністрів України ухвалив проект постанови "Деякі питання фінансування створення космічної системи "Січ-2-1", передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 24 грудня. УНН. Днем запуску роботи Офісу Генерального прокурора стане 2 січня 2020 року. Про це йдеться в наказі №351 Генерального прокурора Руслана Рябошапки, офіційно опублікованого у газеті Верховної Ради \"Голос України\" від 24 грудня, передає УНН.
КИЇВ. 5 квітня. УНН. Проект може бути частково профінансований за рахунок коштів, які Єврокомісія направить на центр транспортних інновацій в Україні. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час брифінгу в Києві, передає кореспондент УНН.
НБУ випустив пам’ятну монету, присвячену запуску першого супутника Землі, який випромінював радіохвилі на двох частотах, що дозволило вивчати верхні шари іоносфери.