Кабінет Міністрів України підвищив норматив відрахувань частини чистого прибутку державних підприємств до бюджету на 2019 рік з 75% до 90%, а також скасував знижені нормативи для окремих підприємств.
Кабінет Міністрів України збільшив відсоток відрахувань від єдиного соціального внеску (ЄСВ) на пенсійне страхування на 1,3 п. п. - з 82,52% до 83,84%.
КИЇВ. 25 листопада. УНН. Через борг споживачів електроенергії перед постачальником “останньої надії” Кабмін знизив ставку відрахувань з чистого прибутку “Укрінтеренерго” до 30%. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Уряду, інформує кореспондент УНН.
Відрахування з держбюджету в Пенсійний фонд України (ПФУ) на забезпечення виплати пенсій та дефіциту коштів Фонду у 2016 році становитимуть 142,49 млрд грн, що на 2,82 млрд грн менше, ніж планувалося.
КИЇВ. 12 липня. УНН. Кабінет міністрів України ухвалив державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2017 році, відповідно до якого передбачено скорочення держзамовлення на 20,7% - до 212 тис. 388 осіб порівняно з попереднім роком, передає УНН з посиланням на прес-службу...
За результатами фінансово-господарської діяльності, починаючи з 1 січня 2020 року, державні підприємства будуть відраховувати до державного бюджету 80% чистого прибутку, замість 90%, як було раніше.
КИЇВ. 16 березня. УНН. Кабінет міністрів України скоротив чисельність апарату Міністерства внутрішніх справ з 2650 до 1000 осіб або у 2,6 раза. Про це йдеться у постанові уряду від 14 березня 2018 року №177, передає УНН.
Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №815 від 7 жовтня 2015 року \"Про деякі питання правління акціонерного товариства \"Українська залізниця\", які зменшують кількість членів правління компанії з восьми до шести осіб.
КМУ затвердив новий перелік об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, скоротивши їхню кількість із 395 до 309.
Кабінет міністрів вніс до Верховної ради зміни до державного бюджету на 2020 рік у зв'язку з пандемією коронавірусу. Про це свідчать дані на сайті парламенту.
Проект закону №3279 про внесення змін до ЗУ \"Про державний бюджет України на 2020 рік\" був зареєстрований у неділю, 29 березня.
Наразі його текст відсутній. Останній етап проходження документу - передано на розгляд керівництву...