КИЇВ. 28 квітня. УНН. З нового космодрому Східний в Амурській області з другої спроби проведений запуск ракети-носія “Союз-2.1а”, передає УНН з посиланням на “Газету.Ru”.
КИЇВ. 4 травня. УНН. Перша в Японії ракета приватної розробки MOMO була успішно запущена в суботу з космодрому поруч з містом Тайкі на Хоккайдо. Трансляцію запуску вела компанія Interstellar Technologies, яка створила ракету, передає УНН.
Блискавка вдарила в ракету-носій «Союз-2.1 б» з космічним апаратом «Глонасс-М» при старті з російського космодрому Плесецьк. Незважаючи на інцидент, супутник вийшов на орбіту в розрахунковий час.
КИЇВ. 1 листопада. УНН. Ізраїльські військові зафіксували запуск ракети з території сектора Газа. Про це повідомила Армія оборони Ізраїлю, інформує УНН з посиланням на її сторінку у Twitter.
КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Влада Північної Кореї (КНДР) відзвітувала про успішний запуск з підводного човна новітньої балістичної ракети Pukguksong-3. Про це повідомляє УНН з посиланням на державне інформагентство ЦТАК.
КИЇВ. 17 листопада. УНН. Слідчий комітет РФ направив до суду в цілому 42 кримінальні справи щодо порушень при будівництві космодрому Східний, засуджені 58 осіб, розслідування 12 справ триває. Про це журналістам повідомили в пресслужбі СК, пише УНН.
КИЇВ. 9 березня. УНН. Радикали з сектора Газа запустили в суботу ракету по території Ізраїлю. Про це повідомила прес-служба ізраїльської армії, передає УНН.
КИЇВ. 25 вересня. УНН. Остання ракета-носій \"Союз\" з українською системою управління стартувала з Байконура, передає УНН із посиланням на повідомлення Національного управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) у Twitter.
Студенти і викладачі Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара спроектували ракету-носій, успішно запустили її і вивели два супутники.
КИЇВ. 21 листопада. УНН. На космодромі Куру, що в Південній Америці, відбувся запуск ракети-носія Vega, яка має український двигун. Про це повідомляє УНН із посиланням на Facebook українського науково-виробничого комплексу...
Інженери працювали над проектом Nucleus ще з 2010 року. Специфічне паливо дає можливість вимикати двигун у польоті і навіть коригувати швидкість ракети.