У п'ятницю окупанти продовжували спроби оточити місто, але успіху не досягли. Також вони не змогли захопити Лисичанський желатиновий завод, хоча уже заявили про це.
КИЇВ. 6 червня. УНН. Протягом 5 червня українські бійці проводили успішні контратаки проти російських позицій по всій території Україні. Зокрема, успішні контрнаступальні операції ЗСУ у Сєвєродонецьку свідчать про зниження бойової потужності окупантів в Україні, пише УНН, посилаючись на останній звіт Інституту вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 30 травня. УНН. Успішна контратака українських військових у Херсонській області може змусити російських окупантів залучити в регіон додаткові сили. Про це інформує УНН з посиланням на останній звіт Інституту вивчення війни (ISW).
КИЇВ. 13 вересня. УНН. Американський інститут вивчення війни (ISW) у щоденному звіті пише, що військовослужбовці ЗСУ змусили війська "ДНР" вийти з Киселівки на Херсонщині та відійшли до Дніпра. Про це інформує УНН.