Військові аналітики відзначають, що повідомлення про обстріл російськими військами Новопетрівки свідчить про те, що українські підрозділи зайняли цей населений пункт.
Українські війська продовжують вести контрнаступальні дії на північ і південь від Бахмута. ЗСУ за минулий тиждень звільнили від окупантів чотири квадратних кілометри на цьому напрямку.
КИЇВ. 20 вересня. УНН. За словами високопосадовця у Пентагоні, російські добровольці почали відмовлятися воювати через успіхи ЗСУ під час контрнаступу. Про це інформує УНН з посиланням на Twitter американського журналіста Джека Детча.
Українські військові в ході свого контрнаступу навмисно дотримуються повільнішого темпу просування, щоб зберегти бойову міць Сил оборони, та виснажити живу силу та запаси техніки російських окупантів.