КИЇВ. 22 липня. УНН. Підписана сьогодні угода про експорт українського зерна в Стамбулі діятиме протягом 120 днів із дня підписання з можливістю пролонгації та дозволить розблокувати три українські порти. Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.
Євгенія Габер підкреслила, що Україна, безумовно, вдячна Туреччині за її допомогу, але Туреччина робитиме усе можливе для того, щоб продовжити дію цієї зернової угоди.
Організація Об'єднаних Націй перебуває на постійному зв'язку з усіма сторонами підписаної угоди щодо відновлення вивезення зерна з України та очікує, що перше судно розпочне рух найближчими днями.
Україна, Туреччина та Організація Об'єднаних Націй вирішили призупинити дію "зернового коридору" у рамках Чорноморської зернової ініціативи на середу, 2 листопада.
КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Речник генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік заявив, що зернова угода, підписана у Стамбулі, опосередковано допомогла відвернути від крайньої бідності близько 100 млн людей. Про це інформує УНН, посилаючись на сайт ООН.
КИЇВ. 17 листопада. УНН. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган офіційно оголосив, що після чотиристоронніх переговорів досягнуто угоди про продовження на 120 днів зернової угоди, що дозволяє експорт агропродукції з портів України, пише УНН.
Якими мотивами керувався Володимир Путін, оголошуючи про вихід Росії із "зернової угоди", і що цей крок означає для перспективи мирних переговорів в Україні?
РФ заявила про поновлення участі у "зерновій угоді"; українців попередили про масштабні відключення світла. Кореспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.