Президент назвав повномасштабне вторгнення Росії в Україну «COVID-22» і закликав світ надавати «вакцину» проти цього: зброю і санкції в потрібних обсягах
Президент подякував друзям України у різних країнах світу, які просувають необхідність визнати об'єктивну реальність та юридично визначити Росію державою-терористом.
КИЇВ. 28 червня. УНН. Загальна кількість російських ракет, які вдарили по Україні, становить вже 2811. Про це у своєму відеозверненні заявив президент України Володимир Зеленський, передає УНН.
КИЇВ. 18 березня. УНН. У Пентагоні відбувся черговий анонімний брифінг про хід війни в Україні. За даними BBC, в загальних рисах він зводиться до наступного: за минулу добу практично нічого не змінилося, пише УНН.
КИЇВ. 16 листопада. УНН. Вчора, 15 листопада, російські війська випустили по Україні 96 крилатих ракет, дронів Shahed, "Оріон" та "Орлан". Про це в Telegram повідомили Повітряні сили ЗСУ, передає УНН.
КИЇВ. 28 лютого. УНН. Від початку відкритого вторгнення Росія випустила 113 оперативно-тактичних ракет наземного і морського базування типу “Іскандер” і “Калібр” по мирним містам і селам України. Про це повідомляє Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний, передає УНН.